O nas 

ViaMarca to butikowa kancelaria świadcząca kompleksowe usługi prawne we wszystkich aspektach własności intelektualnej. Oferujemy unikalne podejście oparte na naszym doświadczeniu. Założyciel kancelarii - Karol Gajek - jest adwokatem i rzecznikiem patentowym z ponad 18-letnim doświadczeniem zawodowym w zakresie prawa własności intelektualnej, zdobytym w renomowanych kancelariach prawnych, a także w Urzędzie Patentowym RP (UPRP) oraz Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO).

Szczególny nacisk kładziemy na przygotowywanie innowacyjnych strategii IP. Doradzamy, jak skutecznie eliminować ryzyka i chronić prawa własności intelektualnej zarówno w Polsce, jak i na świecie oraz podejmujemy wszelkie działania, aby uzyskać odpowiednią ochronę. Prowadzimy spory dotyczące praw własności intelektualnej specjalizując się w sprawach dotyczących znaków towarowych, wzorów przemysłowych oraz nieuczciwej konkurencji. Reprezentujemy klientów przed UPRP, EUIPO, sądami powszechnymi, w tym Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, w tym Naczelnym Sądem Administracyjnym, a także przez Trybunałem UE w Luksemburgu.

Przywiązujemy dużą wagę do profesjonalizmu i kreatywności w rozwiązywaniu problemów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze relacje z klientami były oparte na zaufaniu i jasnych zasadach współpracy. Nasze doświadczenie i zrozumienie rynku sprawiają, że nasze usługi spełniają najwyższe standardy.

yelow_gree_square.jpg

nowa świeża jakość  

w doradztwie z zakresu

prawa własności intelektualnej